piątek, 10 maja 2013

Męska moda uliczna w New York !

Witam wszystkich ponownie. Dzisiaj skupimy się nad modą męską panującą w Nowym Yorku. Jest to kolejna notka poświęcona modzie. Pisałem już wcześniej o modzie żeńskiej. Kto jeszcze nie przeczytał to zapraszam do lekturki !


Lubisz facetów w garniturach, czy raczej facetów reprezentujących luźny styl? Nowoczesny dandys, nonszalancki lowelas... Jak według Ciebie powinien wyglądać modny pan?

Wolny styl, własny, oryginalny, taki w którym próbujesz wyrazić siebie samego. Męska moda panująca w NY jest na wysokim poziomie. Coraz więcej mężczyzn ubiera się w odważne stylizacje nie zwracając uwagi na opinie innych. Pff  co my tu stwierdzamy. Przecież czegoś takiego w NY nie ma. Każdy ubiera się w co chce. Jednak w Polsce właśnie w tym tkwi problem. Facet ubrany 'modnie''na czasie' jest uważany za ... ? właśnie... witamy w pięknym kraju pełnym stereotypowych opinii. My jako kraj daleko zacofany w modzie tak myślimy. Ale z czego to się wzięło ?


„Mężczyźni są teraz bardziej wolni w sposobie ubierania się. Sztywny garnitur odszedł na zawsze“ - Paul SmithWszystko w jednym. Styl elegancki połączony ze stylem codziennym. W Nowym Yorku z tego typową rewolucją modową spotkamy się na co dzień.  Mi się osobiście podoba taki styl. A Wam ? :)


Z racji szeroko promowanego stylu maczo najwięcej jest stylizacji w takich właśnie motywach - koszulka z przetartymi dżinsami i masywnymi butami. Obok szeroko panujących kolorów w modzie kobiecej, pojawiają się również ciekawe stylziacje z dozą kolorów u panówCoś eleganckiego. Do tego torba. W Polsce ta torba zostałaby z pewnością odebrana negatywnie. Przecież torby, torebki noszą tylko kobiety ?

-----------------------------------------------------

Zainteresowała mnie jedna rzecz. Której szukam szukam i nie mogę znaleźć. A tego typu sensacja modowa występuję u Nas. W Nowym Yorku (NIE) zdziwieni ? Mam na myśli vansy, arimaxy, converse. Każdy kto jest w posiadaniu takich butów, z takiej firmy jest fajny ! jeśli posiadasz to wiedz, że jesteś divą. Ha ha fajny żart. Po co przepłacać jeśli kupisz takie same buty o 60 % taniej ? tak naprawdę to płacimy tylko za logo.


Farbowanie włosów przez mężczyzn jest czym nadzwyczajnym w New York.

Trochę koloru nigdy nie zaszkodzi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz